hakkımızda

Kısaca Dotaş Home Garden

Yapı sektöründe köklü geçmişe sahip olan GÜZEL ailesi bu birikim doğrultusunda 1998 yılında Güzeltaş Alüminyum ve PVC. İTH. İHR. Sanayi Ticaret Limited Şirketi’ni kurmuş ve Kapı-Pencere Sektöründe müşterilerinin alüminyum profil ve doğrama ihtiyaçlarına hizmet vermeye başlamıştır. GÜZELTAŞ YAPI Geleceğe dair hedeflerini yine bu anlayış üzerine kurmakta, bu yönde yatırımlarına süratle devam etmektedir. 2007 yılı ile birlikte hedeflerini revize ederek çıta yükselten GÜZELTAŞ YAPI sektörün ihtiyacı doğrultusunda, yapı sektöründe tedarikçi konumunu sağlamlaştırmakla birlikte, anahtar teslim konutlar ile de sektördeki kalitenin öncüsü olmuştur. 
2010 yılında bahçelerinizi ve balkonlarınızı güzelleştirmek amacı ile Dotaş Garden markasına hayat veren Güzeltaş Yapı iç ve dış alanlarda rahatlıkla kullanacağınız, tüm hava şartlarına karşı dayanıklı ürünlerin satışına başlamıştır.

Neden Dotaş Garden ?

Kaliteli Ürün

Sevdikleriniz ile beraber uzun yıllar bahçenizde kaliteli ve eğlenceli vakitler geçirebilmeniz için geliştirdiğimiz imalat teknolojileri neticesinde ergonomi, işlevsellik ve şıklık bileşenleri ile üretimlerini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin her zevke uyması amacı ile farklı desen ve renkleri ile destekleyerek keyifli sohbetleri için mükemmel bir atmosfer yaşatıyor.

Mükemmel Sonuç

Harika bahçe mobilyaları, dış mekanlarınıza konfor, ferahlık ve rahatlık getirir. Geniş bir masa ve rahat sandalyeler ile sade bir veranda, açık havada yemek yemek için değil huzurlu zamanlar geçirmek için en çok kullanacağınız alanlar olacak.

Bahçeniz Bizimle Renklensin

Kaliteden ödün vermeden, modern teknolojiler kullanarak dünya trendlerini kendi kültürümüzle yorumlayıp, çağdaş tüketici ihtiyaçlarını karşılayan balkon, bahçe iç ve dış alanlarda rahatlıkla kullanacağınız, tüm hava şartlarına karşı dayanıklı ürünlere sahip olmanızı sağlar.